Est | Rus | Eng | Lat | Lit
 
Par mums
Rezerves daļas
 
Papildaprīkojums
 
Preču zīmes
 
Instrukcijas
 
Atsauksmes
 
Kontakti
Terminoloģija

Mājas lapa / Rezerves daļas / Celtniecības mašīnu riepas
Celtniecības mašīnu riepas

Tā kā celtniecības mašīnu riepu iegādei veiktās investīcijas ir salīdzinoši lielas, un tirgū piedāvātā izvēle ir plaša, ir svarīgi atrast tieši jūsu apstākļiem piemērotu risinājumu. Izvēloties viena ražotāja preces, situācija ir līdzīga, jo ir riepas ar ļoti atšķirīgām īpašībām. Vislētākā izvēle pirmajā brīdī izrādās ne būt ne vislētākā, ja dalām izdevumus ar darba stundām un iegūstam patiesās izmaksas. Mūsu partneri ir pazīstami riepu ražotāji visā pasaulē. Viņu ilglaicīgā pieredze un zināšanas ražošanā ļauj piedāvāt Jums piemērotāko risinājumu.

 

 

 

Kā jaunu risinājumu piedāvājam vairāk kā 20” radiusa elastīgās un pilngumijas riepas celtniecības mašīnām un pacēlājiem. Sarežģītos apstākļos, piemēram, metāllūžņu noliktavā, kur ir ļoti liels riepu bojājumu un saduršanas risks, līdz šim ir izmantotas tā saucamās ar putām pildītās gaisa riepas. Arī šis risinājums nespēj nodrošināt gaisa riepām maksimālo izmantošanas laiku. Pildītās riepas ir īpaši jutīgas pret sānu malu bojājumiem.

 

 

 

 

 

 

Labākais risinājums šajos apstākļos ir īpašas elastīgas riepas. Papildus nodiluma un dūrienu izturībai, elastīgo riepu priekšrocība ir tajā, ka tās ir izturīgākas pret nodilumu un caurdūrieniem un tām ir līdz trīs reizēm lielāks darba mūžs. Kaut arī elastīgo riepu iegādes cena ir ievērojami lielāka, taču riepas darba stundas cena ir mazāka. 

Atkarībā no mašīnas ass noslodzes, riepu malās ir viena vai divas caurumu rindas. Šāds risinājums dod riepām labu elastīgumu, samazina svaru, kā arī aizvada iekšējās berzes rezultātā radušos siltumu.

....................................................

Iekrāvēju rezerves daļas

Vilcējakumulatori

Celtniecības mašīnu riepas

Iekrāveju riepas