Est | Rus | Eng | Lat | Lit
 
Par mums
Rezerves daļas
 
Papildaprīkojums
 
Preču zīmes
 
Instrukcijas
 
Atsauksmes
 
Kontakti
Terminoloģija

Mājas lapa / Rezerves daļas / Iekrāvēju akumulatori
Pacēlāju akumulatori

 

Svina akumulatoru izgudroja francūzis Plānts 1860. gadā un tie mūsdienās visizplatītākais vilcējakumulatoru veids. To priekšrocība ir augsta darba drošība un pārbaudes vienkāršums, negatīvā īpašība - salīdzinoši lielas prasības apkopei.

 

No akumulatoru izgudrošanas brīža līdz šodienai to pamatprincips nav mainījies. Ir attīstījusies izgatavošanas tehnoloģija, un pateicoties tai ir ievērojami palielinājies enerģijas blīvums un jaudas atdeve, tādējādi mazāka izmēra akumulatorā saglabājot vairāk enerģijas. 

 

Pacēlāju akumulatori parasti saglabā savas darba spējas (jauda vairāk kā 80% no nominālās jaudas) 3- 7 gadus, kas atbilst 1000-1500 izlādēšanas -uzlādēšanas cikliem (lietošanas cikliem). Lietošanas laiks lielā mērā ir atkarīgs no akumulatora lietošanas veida un kopšanas, lādētāja stāvokļa, kā arī darba vides temperarūras.

Pacēlāju akumulatorus ir nepieciešams uzlādēt pēc tam, kad tie ir patērējuši 35-80% no nominālās jaudas, pretējā gadījumā tas ievērojami saīsina akumulatoru darba mūžu.

 

Tradicionālie pacēlāju akumulatori bez uzlādēšanas prasa arī ūdens pieliešanu ik pēc 5-7 izlādēšanas -uzlādēšanas cikliem. Mūsdienu tehnoloģijas pieļauj izgatavot uzlabotas konstrukcijas un īpašus augsta lādēšanas biežuma akumulatorus, kuriem ūdens pieliešana ir vajadzīga tikai ik pēc 200 izlādēšanas -uzlādēšanas cikliem. Tāpat ir piejami gēla akumulatori, kuriem nav nepieciešamības pievienot ūdeni.

Strādājot ar akumulatoriem, vienmēr sekojiet lietošanas pamācības prasībām. Tā jūs panāksiet iespēju izmantot akumulatoru maksimāli ilgu laiku.

 

....................................................

Iekrāvēju rezerves daļas

Vilcējakumulatori

Celtniecības mašīnu riepas

Iekrāveju riepas